„Fruktaki zdrowia smaki” – koncert charytatywny na rzecz Weroniki Pytel

W dniu dzisiejszym grupa dzieci z Punktu opieki nad dziećmi do lat 3 „Zaczarowana kraina” wzięła udział w koncercie charytatywnym, zorganizowanym w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie w ramach akcji „Uśmiech dla Weroniki”. Udział w koncercie był płatny, a wszystkie „cegiełki” w całości zostały przekazane na leczenie chorej na nowotwór złośliwy – Weroniki Pytel.

Koncert pn. „Fruktaki zdrowia smaki” zagrała znana i lubiana grupa artystyczna ‚Centrum Uśmiechu”, która na swoim koncie ma m.in. 6 wydanych płyt (Na straganie Pana Brzechwy, Lokomotywa Pana Tuwima, Rozśpiewane Bajki Brzechwy i Tuwima, Centrum Uśmiechu dla dzieci, Fruktaki, Centrum Uśmiechu na każdy dzień), 9 teledysków. Ich utwory można usłyszeć na Spotify, Deezeer, Apple Music, Radio Dzieciom, Radio Bajka czy też oglądać w TV Mini Mini+ i ABC oraz na serwisie internetowym YouTube, gdzie ich kanał sięga już milionowych odsłon.

Dzieci były zachwycone koncertem i świetnie się bawiły. W muzyczny sposób dowiedziały się jak ważna jest aktywność fizyczna i dobre nawyki żywieniowe dla rozwoju każdego małego człowieka.

Z tego miejsca dziękujemy organizatorom koncertu za zaproszenie do udziału w akcji – nie mogliśmy odmówić! Rodzicom – za zaangażowanie w dowiezieniu dzieci na miejsce wydarzenia. Dziękujemy również tym rodzicom, którzy z racji wieku maluszków nie zgodzili się na udział dzieci w koncercie, a mimo to postanowili wspomóc zbiórkę na leczenie Weroniki i dobrowolnie dołożyli swoją własną cegiełkę.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *