Startujemy!!!

1 września 2017r. o godzinie 11.00 miało miejsce uroczyste otwarcie Punktu opieki nad dziećmi „Zaczarowana kraina” w ramach programu „Maluch plus 2017”. Na uroczystość przybyli zaproszeni  goście m.in. rodzice wraz ze swymi pociechami, pracownicy Urzędu Miasta Gostynina na czele z Burmistrzem Miasta p. Pawłem Kalinowskim, pracownicy MOPS w Gostyninie na czele z kierownikiem MOPS p. Renatą Zagórską, kadra Punktu opieki, Przewodniczący Rady Miejskiej p.Andrzej Robacki i radni, przedstawiciele Wojewody Mazowieckiego oraz ksiądz dziekan Ryszard Kruszewski. Po oficjalnej części spotkania zaprosiliśmy wszystkich gości do zwiedzania obiektu m.in. 5 sal edukacyjnych – zabawom najmłodszych nie było końca.

Obecnie opiekę znalazło tu 41 dzieci w przedziale wiekowym od 20 tygodnia życia do 3 lat, co pozwoliło w znacznej części zaspokoić potrzeby mieszkańców Gostynina w zakresie dziennej opieki nad ich latoroślami. To już drugie takie miejsce w mieście, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Było nam niezmiernie miło gościć Państwa w naszych progach.

Wszystkim dzieciom życzymy, aby czuły się tutaj jak w domu. Dołożymy wszelkich starań,  by czas spędzony w „Zaczarowanej krainie” był przepełniony radością i wspaniałą zabawą pod czujnym okiem wyspecjalizowanych opiekunek, które z niezwykłym sercem podchodzą do swoich małych podopiecznych. 

Do zobaczenia!

The gallery was not found!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *