Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 – 29 czerwca

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2017/2018 odbyła się 29.06.2018 w holu Punktu opieki nad dziećmi do lat 3 „Zaczarowana kraina”. Wszyscy przybyli goście wysłuchali przemówienia Koordynatora Punktu, po czym – nie kryjąc wzruszenia – obejrzeli prezentację podsumowującą cały rok funkcjonowania „Zaczarowanej krainy” z udziałem wszystkich dzieci uczęszczających do Punktu. Uroczyste rozdanie dyplomów, pamiątkowych książek i zdjęć odbyło się w salach zabaw wraz z opiekunami dziennymi.

„Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań”. To zdanie mogliśmy z pewnością przytoczyć w miniony piątek. Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego Punktu. A teraz – dla niektórych – nadszedł czas pożegnania (mimo, że jeszcze przez dwa miesiące pełnimy dyżur wakacyjny).

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Dołożyliśmy wszelkich starań, by dzieci czuły się tutaj dobrze i bezpiecznie. Często wychodziliśmy poza podstawowe ramy działania opiekuna dziennego organizując rożne imprezy, obchody, wyjścia i wycieczki zewnętrzne. Mamy nadzieję, że nie tylko my będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Drodzy Rodzice!!! Jedno jest pewne! Należą Wam się gratulacje za tak wspaniałe dzieci. Życzymy Wam pociechy i zadowolenia z waszych maluchów w przyszłości, a Wam drogie dzieci życzymy wielu sukcesów w przedszkolu – zaś dzieciom pozostającym u nas na następny rok – kolejnych radosnych chwil spędzonych w naszym towarzystwie.

 Z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować Wam Rodzicom, za wspaniałą i owocną współpracę oraz za zaangażowanie się w życie „Zaczarowanej krainy”. Ale Wam kochane dzieci należą się szczególne podziękowania!!! Dziękujemy za to, że byliście. Za codzienny uśmiech i radość jaką nas obdarowywaliście, za entuzjazm i dziecięcą spontaniczność. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *