Włączamy się do akcji „Odkręćmy ich los” – Fundacja Pomocy Dzieciom PODAJ RĘKĘ MAŁEMU PRZYJACIELOWI

Każdego dnia odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z reguły lądują w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać. Jedna nakrętka na pozór nic nie znaczy, ale liczy się efekt skali. Późniejsza sprzedaż dużej ilości nakrętek pozwoli np. na zakup leków, środków higieny, aparatury medycznej czy sfinansowanie rehabilitacji podopiecznych Fundacji Pomocy Dzieciom PODAJ RĘKĘ MAŁEMU PRZYJACIELOWI.

Jako Punkt opieki nad dziećmi do lat 3 „Zaczarowana kraina” zawsze chętnie bierzemy udział w różnych akcjach charytatywnych mających na celu pomoc dzieciom potrzebującym. I tym razem nie mogło być inaczej! Dzieci uczęszczające do „Zaczarowanej krainy” niezwłocznie po ogłoszeniu akcji „Odkręćmy ich los” i wystawieniu pudełek na zbiórkę przez M.C.H. Stara Betoniarnia wybrały się z opiekunami dziennymi na teren galerii, by dołożyć swoją cegiełkę. Takie akcje już nawet wśród małych dzieci owocują zwiększeniem wrażliwości i otwartości na potrzeby bliźniego.

Wszystkich Państwa serdecznie zachęcamy do włączenia się w tę akcję. Na terenie Punktu opieki nad dziećmi do lat 3 „Zaczarowana kraina” będzie czekało pudełko, do którego rodzice/opiekunowie naszych maluchów będą mogli wrzucić uzbierane nakrętki. Pomaganie potrzebującym oznacza czynienie dobra, które prędzej czy później do nas wróci.

Z góry dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą pomoc!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *