Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Drodzy Rodzice! Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań… Nie tak dawno witaliśmy się – był wrzesień, a teraz – dla większości z nas – nadchodzi czas pożegnania.

Nie kryjemy wzruszenia – ten wspólny rok minął tak szybko. Dołożyliśmy wszelkich starań, by dzieci czuły się u nas dobrze i bezpiecznie. Często wychodziliśmy poza podstawowe ramy działania opiekuna dziennego organizując różne imprezy, obchody, zajęcia, wyjścia i wycieczki zewnętrzne. Mamy nadzieję, że nie tylko my będziemy wspominać te wspólne miesiące z uśmiechem na twarzy.

Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i związane z tym ograniczenia sanitarne, nie mogliśmy zorganizować uroczystego zakończenia roku szkolnego 2019/2020, ale choć w ten sposób pragniemy serdecznie podziękować Państwu za wspaniałą i owocną współpracę oraz zaangażowanie w życie Punktu. Dziękujemy też za wszystkie wyrazy wdzięczności i zadowolenia z opieki nad dziećmi – to dla nas ważne gesty.

Nie ukrywamy jednak, że to dzieciom należą się szczególne podziękowania. Dziękujemy za to, że byliście. Za codzienny uśmiech i radość, jaką nas obdarowaliście, za entuzjazm i dziecięcą spontaniczność. Życzymy Wam wielu sukcesów w przedszkolu – zaś dzieciom pozostającym na następny rok – kolejnych radosnych chwil spędzonych w naszym towarzystwie.

 

                                                                                                                              Kierownik MOPS w Gostyninie mgr Renat Zagórska

                                                                                                                                    Koordynator Punktu opieki nad dziećmi do lat 3

                                                                                                                                       „Zaczarowana Kraina” mgr Magdalena Jachimska

                                                                                                                                                          oraz opiekunowie dzienni

{„item”:{„showCaptionTitle”:true,”showCaptionDescription”:true},”lazy”:true,”src”:”data-src-fg”,”srcset”:”data-srcset-fg”}